آرشیو

 • 17/شهر/1393 - 17:01
  تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
  وجود نازکت آزرده گزند مباد
  سلامت همه آفاق در سلامت توست
  به هیچ عارضه، شخص تو دردمند مباد
  به حق 5 تن ، براي سلامتي رهبر 5 صلوات محمدي پسند بفرست.
   
 • 15/شهر/1393 - 16:25
  میلاد عالم آل محمد ، هشتمین حجت ، سرور ، نگین درخشان وطن السلطان اباالحسن حضرت امام رضا(ع) مبارک باد. حضرت فرموده اند: "علم و دانش همانند گنجی می‌ماند که کلید آن سؤال است، پس بپرسید. خداوند شما را رحمت کند زیرا در این امر چهار طایفه دارای اجر می‌باشند: 1- سؤال کننده 2- آموزنده 3- شنونده 4- پاسخ دهنده." امام علی ‌بن موسی‌الرضا (علیه السلام) هشتمین امام شیعیان از سلاله پاک رسول خدا و هشتمین جانشین پیامبر مکرم اسلام می‌باشند.
 • 4/شهر/1393 - 08:11
  شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) بر شیعیان جهان تسلیت باد. حضرت امام جعفر صادق(ع) پيشواي ششم مسلمانان، در اين روز به دست خليفه ي عباسي، منصور دوانيقي مسموم و در مدينه به شهادت رسيد. امام صادق(ع) به شيخ الائمه نيز معروف است زيرا عمر ايشان از تمامي ائمه اطهار(ع) طولاني تر است. حضرت را در قبرستان بقيع در كنار پدر، جدّ و امام حسن مجتبي(ع) دفن كردند. آن امام به هنگام شهادت شصت و پنج سال داشته و مدت سي و چهار سال از امامت حضرتش مي گذشت.
 • 31/تير/1393 - 15:49
  چند جمله از مقام معظم رهبري در خصوص  حجاب برتر و يك سخنراني كوتاه از آقاي قرائتي كه چرا شيعه هستم
 • 16/تير/1393 - 15:09
  وَهُوَ الَّذِي أَنشَأَ جَنَّاتٍ مَّعْرُوشَاتٍ وَغَيْرَ مَعْرُوشَاتٍ وَالنَّخْلَ وَالزَّرْعَ مُخْتَلِفًا أُكُلُهُ وَالزَّيْتُونَ وَالرُّمَّانَ مُتَشَابِهًا وَغَيْرَ مُتَشَابِهٍ كُلُواْ مِن ثَمَرِهِ إِذَا أَثْمَرَ وَآتُواْ حَقَّهُ يَوْمَ حَصَادِهِ وَلاَ تُسْرِفُواْ إِنَّهُ لاَ يُحِبُّ الْمُسْرِفِينَ                   سوره مباركه انعام آيه 141
 • 11/خرد/1393 - 12:01
  اعياد رجبيه و شعبانيه
 • 11/دى/1392 - 16:05
  حضرت امام رضا ـ عليه السّلام ـ در سال 148 هـ .ق در شهر مدينه متولد شد،[1] و در ماه صفر سال 203 هـ .ق در سن 55 سالگي در شهر طوس خراسان به شهادت رسيد.
  در باب شهادت ايشان تقريباً تمام علماي شيعه و عده زيادي از علماي اهل سنت قائلند که آن حضرت مسموم و شهيد شده اند. درباره عامل شهادت اختلاف نظر و اقوالي وجود دارد که به آنها اشاره خواهيم کرد.
  قول مشهور اين است که آن حضرت توسط مأمون خليفه عباسي مسموم شده و به شهادت رسيده اند.
 • 1/آبا/1392 - 10:22
  اقتصاد مقاومتی و انقلاب اسلامی
  انقلاب اسلامى تحولات عمده‌اى را در ایران به وجود آورد ؛ رژیم طاغوتی را به حکومت مردم و وابستگیها را به استقلال تبدیل کرد ؛ عقب‌ماندگى تاریخىِ مزمن را به پیشرفت. تحقیرشدگى را به اعتماد به نفس و احساس عزت تبدیل کرد ؛ دشمن که تا قبل از انقلاب بر اقتصاد این کشور و سیاست ، فرهنگ ، منابع و تصمیمهاى مسئولان این کشور مسلط بود ، از این وضع ناراحت است و می خواهد این را عوض کند؛ تنها راه برای دشمن منحصر در این است که ملت ایران و مسئولین ایران اسلامی در نهایت به یک محاسبه‌اى برسند که احساس کنند ادامه‌ى این راه به صرفشان نیست .
 • 9/مهر/1392 - 17:59
  به نام خدا
  زندگينامه سردار رشيد اسلام حاج محمدابراهیم همت
  با سلام بر تمامي بينندگان عزيز بهتر ديديم قبل از هر اقدامي يادي كنيم از سردار شهيد اسلام حاج محمد ابراهيم همت كه رحمت خدا بر او باد داشته باشيم كه نام پايگاه هم مزين به نام جاودانه اوست قطعاً در روزهاي آينده مطالب ديگر افزوده خواهد شد

پیوندهای تصویری